تبلیغات
بزرگترین مرجع بدنسازی - بدنسازان تهران هورمون از واقعیت تا حقیقت خراسان نیوز
بزرگترین مرجع بدنسازی
ورزش گناباد
باسلام هدف نگارنده آشنایی جوانان با سو مصرف مکمل وداروهای غیر مجاز بوده وهست وخواهد بود برخی پست هابرگرفته ازسایت های معتبر میباشد کپی برداری از تمام عنوان ها وعکس ها بلا مانع است لطفا با نظرات خود مارا ارشاد فرمایید

بدنسازان تهران هورمون از واقعیت تا حقیقت خراسان نیوز

جمعه 2 بهمن 1388

نویسنده: امید و عرشیا زاده |


هورمون ها:

1- اکسی متالون:این قرص در بازار در واقع نوعی دارو برای بالا بردن سطح کارایی بدن بعد از درمان بیماران سرطانی با شیمی در مانی به حساب می آید و به آنها کمک میکند که بدن و سیستم ایمنی را بازسازی کنند. ولی مصرف آن در پرورش اندام برای اول از همه بالا بردن وزن و حجم عضله و سطح قدرت و توانایی است و مانند بقیه هورمونها هنگام تمرین انرژی را افزایش داده و قدرت را تا حدی بالا میبرد.
اکسی متالون آب وسدیم را در عضله احتباس میکند موجب حجم و وزن میگردد ازضررهای اکسی متالون میتوان به ریزش مو عقیمی پرخاش گری و سرطان پروستات و کبد اشاره کرد. دورهای اکسی را برای آماتورها 33 تا 50 عدد در هر دوره است و برای نیمه حرفه ای ها 100 تا اکسی در دوره میباشد. مصرف اکسی متالون را از روزی نصف شروع کرده و بعد از 5 روز تا یک هفته به یک عدد میرسانیم و به همین ترتین آماتورها مجاز میباشند تا روزی 2 عدد بروند و به همین ترتیب مصرف را پایین می آوریم و لی نیمه حرفه ای ها تا روزی 4 عدد هم پیش میروند.
اکسی متالون در انواع مخثلف حلال اهمری – عربی الاوی- برگه ای – تایلندی-سبز– زرد و آمریکایی یافت میشوند.
2- خانواده متان دیون: در اصل و قدیمی ترین نوع متان روسی است که قرص سفید کوچک و براقی و محکمی است با یک + در وسط آن بیشتر زور و قدرت را افزایش میدهد و کمی هم در حجم موثر است ولی حجم خشک و بی آب میدهد و و ورزن نمیدهد یا اندک وزن میدهد اشتها و قدرت را خیلی زیاد میکند.از انواع مختلف آن میتوان متان دیون روسی – متان تایلندی – کانادایی و آمریکایی که همه به جز روسی 6 ضلعی و به رنگ صورتی هستند. دوره آنها 200 تا 250 برای آماتورها و 400 تا 500 برای نیمه حرفه ای ها میباشد طریقه مثرف از روزی سه یا چهار عدد شرروع تا 7 یا 12 عدد بالا میرویم و به همین ترتیب پایین می آییم.
3- خانواده بول: دیانابول شناخته شده و معروف ترین این خانواده است و به انوع دیگر آن میتوان دورانا بول – آنابول اشاره کرد دورنا بول و آنابول زرد هستند و شش ضلعی و یک عکس جنین انسان در پشت آنها هک شده و لی دیانا بول شش ضلعی است ولی صورتی و همان عکس جنین را دارد. دوره آن هم برای آماتورها 250 تا 300 و برای نیمه حرفه ای ها 500 عدد مباشد طریقه مصرف آن هم مانند متان دیون است. و خواص آن ها هم در قدرت نقش عمده دارند ولی بر خلاف متان حجم بیشتری میدهند کمی هم وزن میدهند ولی خیلی کمتر از اکسی و حجم خشک و عضله میدهتد.
4- آمپولهای تزریقی : تستسترون – ناندرلون – سوستانول – دکا – وینسترول- مستابول – اومادرین دکا ناندرلون – دکا سوستانول – دگزاکسی – دگزامتازون و انواع دیگر هورمونهای تزریقی که به طور جدا گانه و به ترتیب توضیح میدهم :
تستسترون: هم اکنون در دارو خانه های ایران یافت میشو ولی انواع خارجی و قویتر آنها هم موجود است. هورمون مردانه انسان است در افزایش قدرت نقش اساسی دارد قدیمی است و تا مقداری حجم هم میدهد.
ناندرلون: مانند تستسرون است کاملا.
سوستانول: نوع هلندی آن بسیار عالی است تقریبا گران است روغنی میباشد در دردناک است حجم و دم موضعی خیلی خوبی میدهد بسیار سریع جواب میدهد نیاز به تغذیه زیادی ندارد برای دوران کات یا همان خطی کردن بدن یا همان تفکیک بدن بسیار عالی است و مورد استفاده دارد.
دکا: مانند قرص منصوخ شده دگزا حجم میدهد صورت و باسن را چاق میکند باعث جوش میشود حجم زیادی میدهد به اصطلاح حجم تر میدهد وزن بیساری هم میدهد.
وینسترول: بیسار گران است هر بار یک میل از آن تزریق میگردد بسیار قوی است حجم بسیار عالی میدهد در قدرت هم اندکی نقش دارد.
مستابول: مانند تستسترون و و ناندرلون باید برای جواب گرفتن از آن دز بالایی مصرف شود و از خوانواده بول است اما از نوع تزریقی آن.
اومادرین: حجم تر میدهد زود جواب میدهد درد کمتری نسبت به سوستانول دارد خوب وزن و حجم میدهد و مانند دکا جوش هم ندارد. قیمت آن هم مانند سوستانول است تقریبا.
دکا سوستانول: هم خواص دکا و هم خواص سوس را دارد.
دکا ناندرلون: خواص هردو را دارد.
دگزاکسی:بیشتر در عضله بازو اثر میکند حجم تر زیادی میدهد ولی ضررهای فراوانی دارد ارزان است. در دز بالا هم باید مصرف شود.
دگزا متازون: مقاومت بدن و استقانت را خیلی افزایش میدهد در تمرین استقانت را در برابر فشار زیاد میکند و دیر خسته میشویم اشتها را زیاد میکند و وزن را اضافه ولی قدرت را زیاد نیمکند و حجم هم تا حدی میدهد برای کسانی که نیاز به انجام تعداد بالای حرکات با وزنه کم دارند مورد استفاده دارد.

البته به غیر از این ها هورمونهای دیگری نیز وجود دارند.


مکمل ها:

1- کراتین: یک مکمل ورزشی پر طرفدار در بین پرورش اندام کاران که سطح انرژی و سرعت بازسازی عضله یا همون ریکاوری رو بالا میبره و به صورت کاملا محسوس باعث اضافه وزن و افزایش نسبی قدرت و انرژی و مهمتر از همه حجم بیشتر عضله میشود. دوره مصرف کراتین به شکل معمول 300 گرم برای آماتورها میباشد که یک دوره اطلاق میگردد.

نحوه مصرف کراتین: 7 روز اول به اصطلاح هفته بارگیری کراتین روزی 20 گرم فقط در آب یا آب انگور محلول شود بدون هیچ افضودنی دیگر مثل شکر یا آب میوه یا بخصوص شیر که مانعیت جذب دارد. روزی 20گرم را در چهار وعده 5 گرمی با معده خالی به شکل: 5 گرم قبل از صبحانه 5 گرم قبل از تمرین 5 گرم بعد از تمرین و 5 گرم قبل از شام میل نماید. دو هفته باقی مانده که به دوره نگه دارنده کراتین معروف است روزانه 10 گرم که 5 گرم قبل تمرین 5 گرم بعد از تمرین میل نماید حالا هرگونه سوالی در مورد اینکه چگونه اثر کراتین را افزیش دهیم یا هر سوال دیگری دارید در قسمت نظرات پیغام گذاشته و خیلی زود جواب خود را با نام خود مشاهده نمایید.2- پروتین: پروتیین ها در انواع مختلف و قیمت های مختلف در بازار ایران موجود میباشند با خواصیت های مختلف ولی پروئین در پرورش اندام نقش کلیدی را دارد و به قولی اصلی ترین نیاز بدن برای ساختن عضله میباشد. پروئین ها اغلب در ایران در بسته های 1 و 3 و 5 کیلویی موجود میباشند. علاوه بر نقش پروتین ها در عضله سازی آنها منبع سوخت و انرژی خوبی بعد از کربوهیدراتها برای بدن ورزشکار هستند. پروتین ها در مقدار اندک در غذاها موجود است مثل تخم مرغ گوشت قرمز گوشت مرغ و ماهی تخم مرغ شیر و فراورده های آن حبوبات و بعضی سبزیجات ولی مقدار آن در قوطی های پروتئین برای ورزشکاران بهتر و بیشتر است.

3- گلوتامین: مکملی که بیشتر نگه دارنده عضله و بدن میباشد و در شستشوی کبد کاربرد دارد قیمت آن گرانتر از کراتین و پروتئین است در بازسازی و ریکاوری نقش عمده و اساسی دارد نحوه مصرف آن هم مثل کراتین است.

4- مگا مس: مکملی قوی اما نسبتا قدیمتر نسبت به کراتین میباشد حجم دهنده و وزن دهنده و تا حدی اندک انرژی زا تا چند سال قبل خیلی پر طرفدار بود ولی هم اکنون کراتین جای آن را گرفته چون هم ارزانتر است هم مقدار کمتر کراتین از مقدار زیاد مگا مس که در قوطی های 1 کیلویی میباشد اثر مطلوب تر و بهتر دارد.

توضیحات: این 4 مکمل جزو پرطرفدار ترین و کم خطر ترین و نسبتا ارزان ترین و قابل تهیه ترین مکمل های موجود در ایران هستند.

اثرات مثبت و سریع آنها را تنها در طی مدت مصرف آنها میتوان مشاهده کرد آنها کمتر از چهار هفته اثرات مثبت خود را روی بدن افراد نشان میدهند البته مقدار اثر بستگی به بدن افراد و نحوه ورزش و استراحت و تغذیه دارد.


به غیر از این موارد ذکر شده مکمل های دیگری نیز وجود دارند.
امیدوارم که با این مطالب کمکی به ورزشکاران و علاقمندان کرده باشم
در پایان دوباره توصیه می کنم که به هیچ عنوان از هورمون ها استفاده نکنید و تنها به فکر سلامتی خود باشید
موفق و پیروز وبدانید كسانی كه هورمون ومكمل به شما پیشنهاد میكنند هیچ گونه تخصصی دراین مورد ندارنند  با پزشك خود مشورت كنیدعرشیا نامقی مقدم تهرانی

نظرات() 
choc
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 09:29 ق.ظ
Excellent pieces. Keep posting such kind of info on your page.
Im really impressed by your blog.
Hello there, You've performed a fantastic job.

I'll definitely digg it and in my opinion suggest to my
friends. I'm confident they will be benefited from this
web site.
foot pain
چهارشنبه 15 شهریور 1396 04:03 ب.ظ
It is not my first time to pay a quick visit this site,
i am browsing this site dailly and get fastidious data from here every day.
What is the tendon at the back of your ankle?
شنبه 11 شهریور 1396 04:21 ب.ظ
you are actually a good webmaster. The website loading speed is incredible.

It kind of feels that you're doing any distinctive trick.

Also, The contents are masterwork. you've performed a excellent job on this subject!
Valarie
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 02:12 ق.ظ
Whats up are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to
get started and set up my own. Do you need any html coding knowledge
to make your own blog? Any help would be really appreciated!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

← درباره وبلاگمدیر وبلاگ : امید و عرشیا زاده

← لینکدونی

← آرشیو

← لینکستان


كدهای جاوا وبلاگ
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان     www.bahar22.com رفتن به بالای صفحه

كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ

دریافت كد بازی آنلاین تصادفی

,ورزش با هورمون هرگز

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :